Outsourcing IT Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Neděle, 20 Duben 2008 11:03

Outsourcing je proces, při kterém společnost deleguje vedlejší činnosti a práci ze své interní struktury na externí entitu (subkontraktora) specializovaného na provádění těchto operací. Outsourcing se považuje za obchodní rozhodnutí, které má vést ke snížení nákladů a (nebo) k zaměření se na důležitější úkoly v rámci výrobního procesu související s konkurenceschopností.

Co Vám nabízíme?

Rozsah péče pro náš outsourcing IT se řídí individuálními potřebami klienta. Jsme schopni dodat ucelený informační systém - tedy hardware i software, který zprovozníme a zajistíme mu následnou údržbu, rozvoj a servis.
  • Náš outsourcing IT znamená plynulý vývoj informačního systému, s čímž souvisí omezení jednorázových investic.
  • Externího administrátora využijete jen tak často, jak je potřeba. Odpadají tím zbytečné mzdové náklady.
IT outsourcing je individuální služba stejně jako jeho cena. Ta se odvíjí podle rozsahu informačnho systému (počet pracovních stanic a serverů, počet a charakter provozovaných aplikací),dohodnuté frekvenci návštěv a reakční doby v případě výskytu problému. Kontaktujte nás, abychom Vám připravili Váš program přesně podle Vašich potřeb.

V rámci našich služeb Vám nabízíme správu techniky, software či databází. Nainstalujeme a nakonfigurujeme Vám počítače, servery, síť a periferie, navíc si vezmeme na starost i jejich následnou údržbu. Postaráme se Vám o informační systém, kterému zajistíme pravidelné zálohování, aktualizace, a samozřejmostí je zabezpečení Vašich dat plus kvalitní antivirová ochrana.

Potřebujete-li, zajistíme Vám bezpečné připojení k internetu a vybereme takové, které se pro Vaše účely hodí nejlépe. Navrhneme a zajistíme VPN síť podle Vašich potřeb.
Aktualizováno ( Pátek, 10 Červenec 2009 19:18 )